Gå til innhold Gå til søk

Forebyggende

Tollef Uppstad Buttingsrud

varabrannsjef/avdelingsleder
Tlf, direkte: 409 17 822
Epost: Tollef.uppstad.Buttingsrud@ringerike.kommune.no
 
Bodil Larsen  
overbrannmester  
Tlf, direkte: 409 17 820 
Epost: bodil.larsen@ringerike.kommune.no

Atle Thorsen
overbrannmester 
Tlf, direkte: 409 17 823
Epost: atle.thorsen@ringerike.kommune.no

Iver Rosendal  
fagansvarlig, feiervesenet  
Tlf, direkte: 952 21 311
Epost: iver.rosendal@ringerike.kommune.no
  
Glenn Dalen  
feiersvenn  
Tlf, direkte: 416 14 962
Epost: glenn.dalen@ringerike.kommune.no
  
Fredrik Ingebretsen  
feiersvenn  
Tlf, direkte: 416 14 963
Epost: fredrik.ingebretsen@ringerike.kommune.no

Ole Jan Eull  
feiersvenn  
Tlf, direkte: 416 14 961

Kjersti Jørgensen
feiersvenn
Tlf, direkte: 416 14 964

Øyvind Ask 
feiersvenn

Tlf, direkte: 900 20 094

Morten Strømsodd 
feiersvenn 
Tlf, direkte: 902 26 101

Vegar Johnsen
feiersvenn
Tlf, direkte:90080469

Publisert
11.09.2012
Sist endret
11.09.2012

Kontakt brannvesenet slik:

Ringerike brann og redningstjeneste

Telefon: 32 11 74 00 (kl. 09-15)

Epost: brann@ringerike.kommune.no

Servicenr 24 timer i døgnet: 04110

 

NØDNUMMER: 110

 

Ønsker du å koble din brannalarm til brannvesenet? Klikk på logoen under



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Kontakt nettredaksjonen     Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk