Gå til innhold Gå til søk

Ansatte

Navn

E-post

Ansvar

Isabell Skjersli

Isabell.skjersli@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 1.

Anita Haraldseth

Anita.haraldseth@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 1.

Dorthe Engeli

Dorthe.engeli@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 2.

Ingvild Trinterud

Ingvild.trinterud@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 2.

Mette Løset

Mette.loset@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 3.

Torill Strømnes

Torill.stromnes@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 3.

Marit Marthinsen

Marit.marthinsen@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 4.

Kristina Larsen

Kristina.larsen@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 5.

Unni Banggren

Unni.banggren@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 5.

Nina Moholdt

nina.moholdt@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 6.

Nina Haugen

Nina.haugen@ringerike.kommune.no

Kontaktlærer 7.

Gudveig Sand

gudveig.dalby.sand@ringerike.kommune.no

Spes.ped.lærer 1.-3.

Rune Småbråten

rune.smabraten@ringerike.kommune.no

Faglærer 4. – 7.

Marianne Granum

marianne.granum@ringerike.kommune.no

Norsk2lærer

Gun Berit Risvold

Gun.berit.risvold@ringerike.kommune.no

Faglærer

Eirin G.Berghagen

eirin.g.berghagen@ringerike.kommune.no

Spes.ped.lærer

Ida Nordahl

Ida.Nordahl2@ringerike.kommune.no

Vernepleir

Lise Bang

lise.bang@ringerike.kommune.no

Spes.ped.lærer

Kirsten Lilleeng Sætra

kirsten.lilleeng.saetra@ringerike.kommune.no

SFO-koordinator

Linn Lillevik

linn.lillevik@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Tove Sagbakken

tove.sagbakken@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Kirsten Kristiansen

kirsten.kristensen@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Hege Korsdal

hege.korsdal@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Hege Kristoffersen

hege.kristoffersen@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Stine Bergvik

stine.bergvik@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Tom Hammerstad

Tom.hammerstad@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Marianne Daglid

marianne.korsdahl. daglid@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

Anette Bakke

Anette.bakke@ringerike.kommune.no

Assistent skole/SFO

(Marthe Fãrber  - permisjon til 22.12)

Marthe.farber@ringerike.kommune.no

Faglærer

 

Publisert
08.10.2015
Sist endret
07.09.2017

Kontakt oss

Eikli skole

Osloveien 2,
3511 Hønefoss

Tlf. 32 11 55 90

SFO: 409 19 791

Rektor: Inger Marie Skjolden

Avdelingsleder 1. - 3. trinn og SFO: Tone-Anne Staalen Rundtom

Avdelingsleder 4. - 7. trinn: Mona Loe Haugaa

E-post til alle ansatte

Skoleruta 2017 - 2018



send siden som epost Tips noen om denne siden

Kommunevåpen Ringerike kommune    Ringerike kommune - 32 11 74 00 - e-post: postmottak@ringerike.kommune.no - Kontakt nettredaksjonen     Følg oss på Twitter Linkedin

                                 
Google
Tilpasset søk