Innhold
Flerbrukshall på Sokna?
Utredning i gang
Ringerike kommune utreder ny flerbrukshall på Sokna og ønsker dine innspill. Svarene vil brukes direkte i kommunens behovsanalyse og bidra til å forme framtidige aktiviteter og tilbud.
Bakgrunnen for utredningen er et verbalvedtak i kommunestyret.

Hva ønsker du av aktiviteter i flerbrukshallen? (foto:Bogdan Krupin)
Mer enn idrett?
En flerbrukshall brukes til idrett og hallsport, men kan også brukes til kulturaktiviteter og som et møtested.
Vi ønsker å kartlegge hvilke aktivitetstilbud lokalbefolkningen ønsker at en ny flerbrukshall på Sokna skal legge til rette for. Du kan også fortelle litt om hva savner du i nærmiljøet på Sokna i dag. Er det noe spesielt du ønsker at det skal legges til rette for i en slik hall i fremtiden?
Slik svarer du
Spørreundersøkelsen er kort og det tar ikke lang tid. Du kan enten ta kamera på mobilen din opp til QR koden eller trykke på lenken under. Da kommer du rett til undersøkelsen.
Du er anonym.
Dine svar er viktige og vil inngå som en del av kommunens behovsanalyse og videre beslutningsgrunnlag, svarfrist er den 1. mars.

Du kan også trykke på lenken her:
Spørreundersøkelse vedr. etablering av flerbrukshall på Sokna